KURUMSAL

Ertuğral Sigorta olarak; profesyonel iş geçmişimizden gelen birikim, deneyim, uzmanlığımız ve kurumsal yapımız ile, bireysel ve kurumsal müşterilerimize kaliteli, güvenli ürün, hizmetler ve danışmanlık sunmaya 2000 yılından beri devam ediyoruz.

Hakkımızda

Biz şuna inanıyoruz; "Sigortacılık, Poliçenin önce teknik, hukuki bilgi ve tecrübe analizi ile başlar, poliçe kesildikten sonra hizmet kalitesi v, güvencesi ve 7x24 teknik destek ile devam eder."

Acentemiz; Elementer-Sağlık-Hayat ve Bireysel Emeklilik dahil tüm branşlarında yetkili A gurubu acentedir ve 2000 yılında kurulmuştur.

Kurucumuz, Gülnur ve Nazmi ERTUĞRAL dır. Özel sektörde ve çok uluslu şirketlerde yurt içi ve yurt dışında yöneticilik deneyim ve birikimlerini şirketimize ve kadrolarımıza aktarmak yoluyla, sektörümüzün kurumsal kültüründeki gelişime hizmet etmeye devam etmektedir.

Bireysel ve kurumsal hizmetlerde sektör içinde önemli bir yeri olan acentemiz,Kocaeli başta olmak üzere tüm ülke çapında profesyonel ve kurumsal altyapısından gelen birikimini danışmanlık hizmetleri ile birlikte sunmaktadır.

Acentemiz; halen faaliyetlerini , tüm sigorta branşlarında Allianz -Anadolu Sigorta - Ergo Sigorta ve Kredi Sigortalarında Dünya Lideri Euler Hermes Yetkili Acentesi olarak sürdürmektedir.